תפריט הסים המעופף
Your Cart

כרטיס סים באוסטריה

רֶפּוּבְּלִיקַת אוֹסְטְרִיָה היא פדרציה במרכז אירופה המורכבת מ-9 מדינות. היא גובלת בליכטנשטיין ובשווייץ במערב, באיטליה ובסלובניה בדרום, בהונגריה ובסלובקיה במזרח ובגרמניה ובצ'כיה בצפון.

מומלץ לתכנן מסלול טיול של לפחות שבוע עד שבועיים, עם אופציה לשילוב עם מדינות שכנות (ראו הצעה למסלול טיול באוסטריה שמשלב מדינות שכנות).

אוסטריה נחשבת אחת המדינות השייכות לאיחוד האירופי (התאגדות של 28 מדינות באירופה) , באוסטריה ניתן לגלוש ולדבר כמו בבית רק בזכות הסים המעופף, כמו כן ניתן לטייל באוסטריה ללא דאגות עם קליטה מליאה בטלפון.

לקוחות הסים המעופף יכולים לטייל מחוץ לגבולות אוסטריה כמו גרמניה, איטליה, צ'כיה, סלובניה, סלובקיה, הונגריה, שוויץ, ליכטנשטיין בלי דאגות להחלפת סים בטלפון, הסים בגלובלי יעבוד בכל המדינות השכנות לאוסטריה.

אנו מציעים מגוון רחב של חבילות גלישה ושיחות חינמיות, כמו כן השירות שלנו מציע לכם לבצע הפניית שיחות (עקוב אחרי) מהמספר הישראלי למספר הסים החדש, וכך כל מי שמתקשר למספר הטלפון המקורי הישראלי מצלצל הטלפון שלכם בחו"ל ועונים ומדברים בחינם ובלי הפתעות בחשבון.

כמו כן ניתן להתקשר לישראל ולכל מדינות העולם כמעט בחינם לכל מספר אפילו אם אין לו וואטסאפ.

אנו מציעים מגוון רחב של חבילות גלישה במחירים הזולים בארץ, 2GB, 4GB, 6GB, 10GB, 12GB,15GB, 20GB

כרטיס סים לאוסטריה הינו כרטיס סים חד פעמי בינלאומי (גלובלי), כמו כן גם כרטיס סים באירופה (סים אירופי) ל 34 מדינות.בכרטיס הסים האוסטרי ניתן לטייל עמו בכל הערים והאיים השייכים לאוסטריה, סים בוינה, סים גרוסגלוקנר, סים זלצבורג, סים גרמניה, סים איטליה ועוד.כמו כן ניתן להפעיל הוייז Waze ואז חוסכים התקנת GPS במכונית המושכרתאם הטיול שלכם מורכב ממספר מדינות, אז זה הפתרון, הכרטיס הינו בינלאומי למדינות האיחוד האירופי בלבד 34 מדינות, עם אותו כרטיס סים ניתן לעבור ממדינה ולמ..
90.00₪
ללא מע"מ:90.00₪
כרטיס סים רב פעמי בינלאומי (גלובלי) לאוסטריה, הינו גם כן כרטיס סים אירופה (סים אירופי), כרטיס סים ארצות הברית, ועוד 72 מדינות.בכרטיס הסים האוסטרי ניתן לטייל עמו בכל הערים והמדינות השכינות לאוסטריה, סים בוינה, סים גרוסגלוקנר, סים זלצבורג, סים גרמניה, סים איטליה ועוד.כמו כן ניתן להפעיל הוייז Waze ואז חוסכים התקנת GPS במכונית המושכרתאם הטיול שלכם מורכב ממספר מדינות, אז זה הפתרון, הכרטיס הינו בינלאומי ל 72 מדינות כולל אירופה, עם אותו כרטיס סים ניתן לעבור ממדינה ולמ..
130.00₪
ללא מע"מ:130.00₪
כרטיס סים אירופי הינו כרטיס סים חד פעמי בינלאומי (גלובלי), כרטיס סים באירופה הכולל 34 מדינות. בכרטיס הסים בינלאומי ניתן לטייל עמו בכל המדינות והערים והאיים הנתמכים בו ללא צרוך בהחלפת כרטיס הסים בכניסה למדינה חדשה.כמו כן ניתן להפעיל הוייז Waze ואז חוסכים התקנת GPS במכונית המושכרת אם הטיול שלכם מורכב ממספר מדינות, אז זה הפתרון, הכרטיס הינו בינלאומי למדינות האיחוד האירופי בלבד 34 מדינות, עם אותו כרטיס סים ניתן לעבור ממדינה ולמדינה בלי להחליף כרטיס סים ובלי לאבד את חבי..
80.00₪
ללא מע"מ:80.00₪
כרטיס סים בינלאומי גלובלי רב פעמי, הינו כרטיס סים אירופה (סים אירופי), כרטיס סים ארצות הברית, ועוד 72 מדינות. בכרטיס הסים בינלאומי ניתן לטייל עמו בכל המדינות והערים והאיים הנתמכים בו ללא צרוך בהחלפת כרטיס הסים בכניסה למדינה חדשה. כמו כן ניתן להפעיל הוייז Waze ואז חוסכים התקנת GPS במכונית המושכרת אם הטיול שלכם מורכב ממספר מדינות, אז זה הפתרון, הכרטיס הינו בינלאומי ל 72 מדינות כולל אירופה, עם אותו כרטיס סים ניתן לעבור ממדינה ולמדינה בלי להחליף כרטיס סים ובלי ..
120.00₪
ללא מע"מ:120.00₪
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)