• חבילות גלישה: 3Gb, 5Gb, 8Gb, 10Gb, 12Gb, 15Gb, 20Gb, 30Gb
  • שמירת המספר הנייד הישראלי והוואטסאפ.
  • שיחות לישראל ומישראל ושיחות מקומיות.
  • עובד ביותר מ 30 מדינות בעולם.
  • חבילות החל מ- 50 ש"ח.

  • חבילות גלישה: 1Gb, 3Gb, 5Gb, 12Gb, 18Gb, 25Gb
  • שמירת המספר הנייד הישראלי והוואטסאפ.
  • שיחות לישראל ומישראל.
  • עובד ביותר מ 40 מדינות בעולם.
  • חבילות החל מ- 30 ש"ח.

כרטיס סים ביוון והאיים

בקטגוריה זו תמצאו כרטיסי SIM ו-eSIM ליוון והאיים שיספקו לכם תקשורת מהירה ואמינה במהלך החופשה. החבילות של הסים המעופף מספקות לכם גלישה אינטרנט מהירה ושיחות ללא דאגות של עלויות נדידה גבוהות. עם כרטיס SIM ליוון או eSIM ליוון שלנו, תוכלו לשמור על קשר עם המשפחה והחברים, לנווט בנוחות באמצעות אפליקציות המפות וליהנות מכל היתרונות של כרטיסי SIM בינלאומיים.

חיבור אינטרנט יציב ואיכותי

כאשר אתם מטיילים ביוון והאיים, חיבור אינטרנט יציב ואיכותי הוא חיוני כדי שתוכלו לשתף חוויות, להעלות תמונות ולתכנן את המסלול הבא שלכם. החבילות שלנו מותאמות במיוחד לצרכים שלכם ומבטיחות לכם שירות אמין ללא הפתעות. כדי לקבל מידע נוסף, עיינו בעמוד חבילות גלישה ליוון והאיים מה כדאי?.

מגוון חבילות SIM ו-eSIM

כרטיסי ה-SIM וה-eSIM שלנו זמינים במגוון חבילות כך שתוכלו לבחור את חבילת גלישה ליוון שמתאימה ביותר לצרכים שלכם. בין אם אתם מחפשים סים לחו”ל ליום, שבוע או יותר, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. כל החבילות כוללות תמיכה מלאה בעברית ושירות לקוחות זמין בכל עת.

הפעלה מהירה וקלה של eSIM

בנוסף, השימוש בכרטיסי ה-eSIM שלנו מאפשר לכם להפעיל את השירות במהירות ובקלות ישירות מהטלפון הנייד שלכם, ללא צורך בכרטיס פיזי. זהו פתרון מצוין למטיילים שמעוניינים להישאר מחוברים מיידית וללא עיכובים.

בחרו את הכרטיס המתאים לכם

בחרו את כרטיס ה-SIM או ה-eSIM המתאים לכם ותיהנו מחופשה ביוון והאיים עם חיבור אינטרנט מהיר ביוון, שיחות ליוון ושירות יוצא דופן. הסים המעופף – הבחירה המושלמת לתקשורת בינלאומית. הצטרפו אלינו ותיהנו משירות יוצא דופן עם סים בינלאומי שמותאם במיוחד לצרכים שלכם.

הסים נתמך ב:

סים באתונה, סים בכרתים, סים ברודוס, סים במיקונוס, סים בסנטוריני, סים בסלוניקי, סים בקוס, סים בזקינתוס, סים בקורפו, סים בנקסוס, סים בפארוס, סים בסקיאתוס, סים במילוס, סים בקפלוניה, סים בלפקדה, סים בסריפוס, סים באסטיפלאה, סים בסירוס, סים בתאסוס, סים בלימנוס, סים באנדרוס, סים בטינוס, סים בפטמוס, סים בנאפפליו, סים בפטרס, סים בפיליון, סים ביאנינה, סים בפיראוס, סים באיוס ניקולאוס, סים באלוניסוס, סים בפאקסוס, סים בקיתירה, סים בסאמוס, סים בסיפנוס, סים בלסבוס, סים באיקריה, סים בהידרה, סים באגיסטרי, סים באגינה, סים באיוס, סים בקיאה, סים בספצאס, סים בסקופלוס, סים בסמותטראקי, סים בחיוס, סים באיתקה, סים בלרוס, סים בסקירוס, סים בקסטלוריזו, סים באמורגוס, סים באלקסנדרופולי, סים בנאוסה.