• חבילות גלישה: 3Gb, 5Gb, 8Gb, 10Gb, 12Gb, 15Gb, 20Gb, 30Gb
  • שמירת המספר הנייד הישראלי והוואטסאפ.
  • שיחות לישראל ומישראל ושיחות מקומיות.
  • עובד ביותר מ 30 מדינות בעולם.
  • חבילות החל מ- 50 ש"ח.

  • חבילות גלישה: 1Gb, 3Gb, 5Gb, 12Gb, 18Gb, 25Gb
  • שמירת המספר הנייד הישראלי והוואטסאפ.
  • שיחות לישראל ומישראל.
  • עובד ביותר מ 40 מדינות בעולם.
  • חבילות החל מ- 30 ש"ח.

כרטיס סים בצרפת

בקטגוריה זו תמצאו כרטיסי SIM ו-eSIM לצרפת שיספקו לכם תקשורת מהירה ואמינה במהלך החופשה. החבילות של הסים המעופף מספקות לכם גלישה אינטרנט מהירה ושיחות ללא דאגות של עלויות נדידה גבוהות. עם כרטיס SIM לצרפת או eSIM לצרפת שלנו, תוכלו לשמור על קשר עם המשפחה והחברים, לנווט בנוחות באמצעות אפליקציות המפות וליהנות מכל היתרונות של כרטיסי SIM בינלאומיים.

חיבור אינטרנט יציב ואיכותי

כאשר אתם מטיילים בצרפת, חיבור אינטרנט יציב ואיכותי הוא חיוני כדי שתוכלו לשתף חוויות, להעלות תמונות ולתכנן את המסלול הבא שלכם. החבילות שלנו מותאמות במיוחד לצרכים שלכם ומבטיחות לכם שירות אמין ללא הפתעות. כדי לקבל מידע נוסף, עיינו בעמוד חבילות גלישה לצרפת מה כדאי?.

מגוון חבילות SIM ו-eSIM

כרטיסי ה-SIM וה-eSIM שלנו זמינים במגוון חבילות כך שתוכלו לבחור את חבילת גלישה לצרפת שמתאימה ביותר לצרכים שלכם. בין אם אתם מחפשים סים לחו”ל ליום, שבוע או יותר, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. כל החבילות כוללות תמיכה מלאה בעברית ושירות לקוחות זמין בכל עת.

הפעלה מהירה וקלה של eSIM

בנוסף, השימוש בכרטיסי ה-eSIM שלנו מאפשר לכם להפעיל את השירות במהירות ובקלות ישירות מהטלפון הנייד שלכם, ללא צורך בכרטיס פיזי. זהו פתרון מצוין למטיילים שמעוניינים להישאר מחוברים מיידית וללא עיכובים.

בחרו את הכרטיס המתאים לכם

בחרו את כרטיס ה-SIM או ה-eSIM המתאים לכם ותיהנו מחופשה בצרפת עם חיבור אינטרנט מהיר, שיחות לצרפת ושירות יוצא דופן. הסים המעופף – הבחירה המושלמת לתקשורת בינלאומית. הצטרפו אלינו ותיהנו משירות יוצא דופן עם סים בינלאומי שמותאם במיוחד לצרכים שלכם.

הסים נתמך ב:

סים בפריז, סים במרסיי, סים בליון, סים בטולוז, סים בניס, סים בשטרסבורג, סים בנאנט, סים במונפלייה, סים בבורדו, סים בליל, סים ברן, סים בריימס, סים בלבאלואה-פרה, סים בבורז’, סים בלה האבר, סים בגרנובל, סים בבולון-בילנקור, סים בדיז’ון, סים באנג’ר, סים בניימס, סים באיקס-אן-פרובנס, סים בסנט-אטיין, סים בטור, סים בלה רושל, סים בביאריץ, סים באנסי, סים באנטיב, סים באוויניון, סים בקלרמון-פראן, סים בשרבור, סים בבסטיה, סים בברסט, סים בקאן, סים בלה מאן, סים בפורט-מרסיי, סים בפרפיניאן, סים בשרבורג, סים בגראס, סים בולנסיין, סים בנרבון, סים בלה מרן, סים בבזייה, סים בלימוז’, סים בבאיון, סים באלבי, סים בטארב, סים ברודז, סים בקלאיס, סים בבון, סים בנבארה, סים במילוז, סים בקולמר, סים בסרסי, סים בפו.