תפריט הסים המעופף
Your Cart

שאלות ומידע אודות סים חו"ל

הסים המעופף הינה חברה מעניקה פתרונות גלישה ושיחות בחו"ל באמצעות פרייפיד סים, שהינו סים גלובלי (בינלאומי) המיועד לטסים לכל רחבי העולם. הסים שלנו נתמך ביותר מ 70 מדינה בעליות כמעט וחינם.

סים מיקומי הינו סים שקונים אותו במדינת היעד, אחרי שיוצאים מנמל התעופה צריך לחפש חנות שמוכר סים עם חבילות גלישה (בזבוז זמן יקר), ועל פי מדיניות האיחוד האירופי למשל צריך עם רכישת הסים למלא אינסוף טפסים וגם הצגת דרכון, כל התהליך הזה לוקח לפחות שעה שלמה לכל כרטיס סים.

לעיתים יש עמדת מכירות סים בתוך שדה התעופה של מדינת היעד ופשוט מאוד להמתין בתור של מאות נוסעים (בזבוז זמן יקר).

חסרון נוסף בסים המקומי הוא נתמך רק במדינה שקניתם בה, אם הטיול שלכם הוא למספר מדינות אז תצטרוך בכל מדינה לקנות סים חדש ולבזבז עוד פעם זמן יקר בטיול.


לעומת זאת הפתרון היעיל של הסים המעופף (ואפילו הזול) לקנות סים בישראל מהאתר שלנו, אנחנו נדאג לכל מהסמכים הנדרשים, נפעיל לכם הסים ביום הטיסה, מענה ושירות 24 שעות לכל מה שקשור בהפעלת הסים.

בהגעכם למדינת היעד כבר המטוס יהיה לכם גלישה (לא צריך לרוץ ולחפש waifai), ניתן לעבור בין מספר מדינות עם אותו סים ללא צורך בהעלפת הסים.

ניתן לשדרג בעלות סמלית לשירות עוקב אחרי (הפניית שיחה) כל מי שמצלצל לכם לטלפון הישראלי, יכולים לענות בחינם כשאתם בחו"ל ללא דאגות.

ועוד הרבה יתרונות תוכלו למצוא בכתבות באתר שלנו

בהחלט ללא ספק, הסים מיועד לפעול בכל רחבי האיחוד האירופי ללא תקלות ועם קליטה מלאה במעבר בין מדינות ללא צורך בהחלפת סים.

להלן רשימת מדינות האיחוד האירופי

זה תלוי.

החלק הגדול של כרטיסי הסים הינם בחינם ללא עלות, כל מה שצריך הינו להטעין הכרטיס על פי החבילה המבוקשת, כרטיס סים מסוג זה חד פעמי בחזרה לארץ ניתן לזרוק אותו.

כרטיס סים נוסף שמוצע הינו רב שימושי, בעלות סמלית, ניתן להטעין אותו בכל נסיעה מחדש, כאשר בוצע בו שימוש ב-6 החודשים שחלפו (לפחות פעם כל ששה חודשים) או פשוט להכניס אותו לטלפון פעם כל ששה חודשים, למידע נוסף צור קשר 0587003003

 כל עוד הסים הישראלי שלך לא נכנס ולו לשניה אחת למכשיר הטלפון בחו"ל, אז אין סיכוי שתתקבלנה חיובים מחברת הסלולר כל הכרטיסים שלנו הם כרטיסי פרי-פייד (חד פעמי) כל המטרה של הסימים שלנו הוא לחסוך לכם כסף . ללא חריגות וללא חיובים נוספים. פשוט לטייל ללא גבולות

אנו שולחים הסים ביום להקנייה דרך דואר ישראל ( דואר 24) שיגיע אליכם עד 3 ימים. כמו כן ישנה אפשרות שליחים עד הבית מהיום למחר או בנקודות איסוף: חיפה, נוף הגליל (נצרת), ירכא, תל אביב, ירושלים.
לפני הקנייה נא לצור קשר איתנו 0587003003 כדי לדאוג שנוכל לספק הסים לפני הטיסה
לא. לא צריך להתעסק בהחזרת הסים אחרי היציאה מהטירמנל, רוב כרטיסי הסים הינם חד פעמי, וחלק רב שימושי לנסיעות הבאות (נא לשמור אותו היטב בקופסה המסופקת)
בהחלט. הכרטיס מגיע בכל הגדלים המתאימים לכל הטלפונים.

מספר ישראלי עם קידומת 053 (רק למי שרכש שירות עקוב אחרי), ומספר בינלאומי עם קידומת 44 של בריטניה.

בהחלט כן ומומלץ מאוד לקנות לכל מכשיר טלפון סים משלו, כי בסים המעופף תוכלו להתקשר בין בני המשפחה תמיד אפילו אם אין קליטת אינטרנט, השיחות היוצאות בים הקווים של הסים המעופף הינם בחינם ומבוצעים מחייגן הטלפון הרגיל.
לא אין אפשרות לחרוג עם הסים, ברגע שהיתרה בסים נגמרת ניתן לטעון אותו מחדש דרך האתר או להתקשר אלנו בווצאפ. או פשוט לגלוש במהירות איטית בחינם
כן, בהחלט ניתן ובתנאי שהמכשיר שלכם תומך באופציה, למידע נוסף צפו בהדרכה

האקטיבציה מתבצעת ע”י צוות הסים המעופף. אתם לא צריכים לעשות כלום. אנחנו מבצעים את האקטיבציה תוך התחשבות במועד הטיסה שלכם. כל ההגדרות ובניית התכנית שרכשתם הם באחריות של הסים המעופף. ברגע שכרטיס הסים ברשותכם, משימתכם הושלמה. אנחנו דואגים לכל השאר.

כן , החזר כספי מלא מידית כל עוד לא הוכנס כרטיס ה סים למכשיר סלולרי ולא היה בשימוש עד 14 יום מיום ההזמנה

ניתן לשנות / לשדרג חבילת הגלישה (בתשלום נוסף) או להוסיף שירותים נלווים עד 24 שעה לפני הטיסה, נא לצור קשר מיידי עם שירות הלקוחות על מנת לבצע השדרוגים בהתאם, טלפון 058-700-300-3