תפריט הסים המעופף
Your Cart

שאלות על רכישת הסים

אין בעייה, הסים מעופף הינו סים בינלאומי (גלובלי), נתמך ב 71 מדינות (כולל האיחוד האירופי) ללא צורך בהחלפת כרטיס הסים בעת המעבר בין המדינות. לפני קניית הסים נא לעיין היטב ברשימת המדינות השייכות לכרטיס הסים שנבחר. לעזרה בנושא בחירת כרטיס הסים הנכון נא לצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם, שירות תמיכה 0587003003

נפח הגלישה הינו המרכיב הכי חשוב בניסה לחו"ל, אנו מספקים מספר רחב של אפשריות חבילות גלישת אינטרנט. ובכן מה לבחור??? לפני בחירת נפח הגלישה מומלץ מאוד לבדוק מספר דברים:

1- למי מיועד כרטיס הסים ? למבוגרים בשימוש הוגן או לילדים שצופים בסרטים NETFLIX או יוטיוב ומוזיקה או בהורדת משחקים? אם זה מיועד לילדים אז תמיד לבחור חבילה גדולה.

2- מהו זמן שהיתכם בחו"ל ? אם נסיעתכם לזמן ארוך אז בוודאי שכדי לבחור כרטיס סים עם נפח גלישה גדול

3- האם כרטיס הסים מיועד לניווט ב WAZE או GOOGLE MAP ? על פי ניתוני אתר ה וואז ממוצע שימוש יומי באפליקציה הינו 0.2GB ליום ( כל חמישה ימים צריכה של 1GB)

ההמלצה שלנו (לשימוש סביר), כל ניסעה עד 5 ימים מספק לקנות חבילת גלישה של 6GB 

דוגמא: שימוש של 5GB

תוכלו לשלוח ולקבל כ-11000 מיילים או להתעדכן בפייסבוק במשך 35 שעות או לדבר כ-12 שעות בסקייפ או כשעתיים וחצי צפייה בסדרות וסרטים או לשלוח ולקבל כ-4.5 מיליון הודעות בוואטסאפ או לשתף באינסטגרם כ-5000 תמונות וסרטונים.

להלן דוגמאות של שהייה בודפשט למשך 4 ימים משני טלפונים שונים
יש לבדוק שמכשירך פתוח לכל הרשתות, רוב מכשירי הסמרטפון שנרכשו לאחר פבואר 2011 הינם פתוחים לכל הרשתות (sim free) כדי לבדוק זאת יש להכניס סים של חברה מתחרה לטלפון שלך, או אם ניידת את הקו שלך עם המכשיר שבו הינך תשתמש בארה"ב, המכשיר הינו פתוח, כמוכן ניתן לפתוח את המכשיר טלפון ללא עלות דרך חברת הסלולר אליה אתם משוייכים, את רוב המכשירים ניתן לפתוח בשיחת טלפון ללא נסיעה למרכז שירות
בהחלט מספר ה Whatsapp אינו משתנה, כל ההודעות והקבוצות שקיימים במכשיר ישארו ללא שינוי עם המספר הישראלי הפרטי שלכם
כן ולא !!!
כן אם תרצו לשלוח הודעת SMS רגילה מהחייגן או האפלקציה שלנו, המכשיר המקבל את ההודעה לא יופיע אצלו את המספר הישראלי שלכם אלה מספר הסים הבינלאומי החדש שלכם.
לא, אינכם יכולים לקבל הודעות SMS למספר הישראלי שלכם.

אנו ממלצים להשתמש ב Whatsapp כתחליף ל SMS
כן, כל כרטיסי ה- SIM שלנו יכול לשמש נקודות חמות / קשירת מותר (hotspot) . רק לקחת בחשבון כי האינטרנט מתבזבז הרבה יותר מהר ככה, ממולץ לקנות חבילת אינטרנט גדולה.

אגב איננו ממליצים להשתמש בשיטה הבזבזנית הזו אלה לקנות לכל טלפון סים משלו, ואז הטלפונים אינם קשורים אחד לשני.

בהחלט אפשרי, זאת אופציה אנו מציעים ללקוחתנו תמורת תעריף סמלי 10 שקלים, במקרה זה נשלח לכם הדרכה מפורטת קצד לבצע הפניית שיעה (עקוב אחרי), כל כרטיס סים ניתן לשייך לו מספר ישראלי נוסף מטרתו היא ביצוע הפניית שיחה.

במקרה של הפניית השיחה אתם יכולים לקבל שיחות בחינם כמו בארץ, והטלפון המתקשר אלכם משלם תשלום רגיל כמו שיחה מיקומים בישראל ללא תעריפי שיחות חו"ל.

עקוב אחרי מומלץ מאוד לבני משפחה שרוצים לשאר בקשר עם הילדים, או לבעלי עסקים שלא רוצים להתנתק מהלקוחות.

סים המעופף הינו להרגיש כמו בבית בחו"ל.

אופציה נוספת לקבל מספר ישראלי נוסף ללא ביצוע הפניית שיחה למספרכם המקורי, ואז למסור המספר הישראלי החדש רק לקבוצת האנשים שמעוניינים לצור עמכם קשר בחו"ל

הסבר טכני ניתן לעיין בדף שאלות הטכניות (אחרי קניית הסים)


אם ביצעתם הפניית שיחות, אז מתקשרים למספר "הרגיל" שלכם בישראל,ומשלמים תערים שיחה רגילה מקומים, ואתם בחו"ל עונים בחינם.

חבילות הגלישה שלנו מתאימות ליותר מ 70 מדינה בעולם ללא צורך בהחלפת סים במעבר בין מדינות. בחירת חבילת האינטרנט הינה על פי הצרכים שלכם בשימוש בטלפון

בהחלט.. אופציה זו בתוספת 10 שקלים בלבד, הבוחרים אופציה זו יכולים להתקשר לישראל ללא הגבלת זמן (לא דרך ה WHATSAPP)

היתרון הינו להתקשר לטלפון שאין להם WHATSAPP כמו קווי בזק או הוט למשל.

הרבה לקוחות לפעמים ירצו להתקשר לחברת האשרי או לבנק, בכדי לאמת עסקה מסויימת, אז זה הפתרון היעיל לעניין זה

בתוך המעטפת שקבלתם מסוכן הנסיעות נמצא כרטיס סים (לא מופעל) עם קוד זיהוי

ראשון בוחרים את מדינת היעד שלכם (או איזור הנסיעה למשלש האיחוד האירופי).

שנית בוחרים את החבילה המותאמת שלכם

שלישית בדף מילוי הפרטים נא להזן את קוד זיהוי הסים שמופיע בתוך המעפטת, כדי לאמת את כרטיס הסים

רבעי לשלם בשמחה :)

לכל שאלה נא לא להסס להתקשר אלמוקד שירות הטכני 0587003003

 עלות שיחה מקומית בחו”ל (ולשאר העולם) הינה חינם לרוכשים בתסופת 10 שקל שיחות, אנו מאוד ממליצים להצטיד באופציה זו כדי לשוחח במקרה חירום עם גורמים רלוונטים בחו"ל בעת המצוקה.

כרטיס הסים המיועד רק לאיחוד האירופי ניתן לחייג דרכו רק למדינות האיחוד האירופי בחינם ללא תוספת תשלום והחיוג מתבצע מהחייגן הרגיל עם הזמנת קוד המדינה

ניתן לשנות / לשדרג חבילת הגלישה (בתשלום נוסף) או להוסיף שירותים נלווים עד 24 שעה לפני הטיסה, נא לצור קשר מיידי עם שירות הלקוחות על מנת לבצע השדרוגים בהתאם, טלפון 058-700-300-3